Dhëndrri i Kosovës i shënon Bayernit, Loredana e përshëndet me zemër nga tribunat

Skuadra e Borussia Dortmundit është duke fituar 0:1 ndaj Bayern Munich, në ndeshjen e vlefshme për javën e 27-të në Bundesliga.

Golin e vetëm në pjesën e parë e shënoi sulmuesi, Karim Adeyemi në minutën e 10’të, shkruan Indeksonline

Nga tribunat e “Allianz Arenas” ai mori një përshëndetje speciale.

Ishte këngëtarja shqiptare, Loredana Zefi që i bënte me zemër lojtarit të Dortmundit.

Kujtojmë që Adeyemi dhe Loredana janë së bashku që disa muaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *