Ja si e nis Blerando ditën

Blerando, finalisti i Big Brother VIP Kosova, ka filluar ditën me një ushtrim të rëndë fizik duke praktikuar boksin, shkruan Gazeta Neutral.

Ai ka ndarë momentin me ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram, duke treguar përkushtimin e tij për fitnes dhe përmbushjen e qëllimeve personale.

Ky veprim ka shkaktuar komente pozitive dhe inkurajuese nga fansat e tij, të cilët e mbështesin në rrugën e tij drejt një stili të jetesës aktive dhe të shëndetshme.

Interesi për aktivitetet e tij pas show-it ka shkaktuar spekulime dhe diskutime në rrjetet sociale, me fansa që shprehen të mahnitur për të parë se si do të evoluojë karriera e tij pas përfundimit të show-it të preferuar televiziv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *