Megi Pojani e “nxehë” motin edhe më shumë në fotografitë me bikini

Moderatorja Megi Pojani ka filluar pushimet.

Bukuroshja ka zgjedhur që sezonin veror ta nisë në Maldive, nga ku ka pozuar me bikini dhe ka publikuar një seri fotografish.

Megi nuk ka dështuar t’i vëjë në pah format bombastike trupore, që ngacmojnë imagjinatën.

Ajo fotografitë i ka të publikuara në ‘Instagram’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *