Romeo në dyshime për të lërë shtëpinë?

Romeo Veshaj është njëri nga banorët më të diskutuar në shtëpinë e ‘Big Brother Albania’.

Ai është gjendur përballë akuzave se ushtron presion ndaj të dashurës së tij, Heidit. Gjatë spektaklit të djeshëm, dy opinionistët e BBV Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj u shprehen se është Romeo ai i cili po vë presion ndaj Heidit.

“Unë po i jap presion ndaj kësaj gocës, cfarë po thoni? Jam gati për të marrë valixhet për të dalë” deklaroi Romeo.

Ndërkohë, vet Heidi i tha se në asnjë moment nuk ka qenë nën presion nga ai, por gjithçka ka qenë një diskutim normal mes një çifti që po njihen me njëri tjetrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *