Debat i ashpër në BBVA, Ledioni drejtuar Romeos: A je në terezi ti

Romeo është lënduar nga fjalët e banorëve dhe më saktësisht nga Françeska e cila ka thënë se Heidi ka më shumë argumente se ai.

Ishte Ledioni i cili madje i tha “a je në terezi ti”.

“Une nga Heidi kerkoj ta dij a me eshte besnike dhe a me don”, tha Romeo.

“Nese mua me thone qe gruaja ime ka argumente me te mira se une mendon se une do te lendohesha, a je ne terezi ti, a e din ti qe mbas cdo burri eshte nje grua e sukseseshme”, iu drejtua Ledioni Romeos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *