Jetmir Agaj, menaxher i shumë artistëve në estradën shqiptare bëhet baba për herë të parë 

Sot, një lajm emocionues ka përhapur gëzimin në estradën shqiptare, shkruan Neutral Bizz.

Menaxheri i shumë artistëve të njohur sikurse Luiz Ejlli, Bardhi Idrizi, është bërë baba për herë të parë të një vajze të quajtur Lia Julie Agaj.

Ky është një moment i veçantë për të gjithë ata që e njohin dhe e respektojnë atë për punën e tij të palodhur në industrinë e muzikës.

Neutrale Bizz, i uron jetë të gjatë dhe të lumtur Lia Julie Agaj dhe gjithë familjes Agaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *