Sara Hoxha shfaq barkun e rrumbullakosur: Çfarë është kjo?

Blogerja e njohur, Sara Hoxha, është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo poston çdo ditë momente nga përditshmëria e saj dhe ndjekësit e përcjellin me shumë vëmendje.

Mbrëmë, ajo ka postuar barkun e saj të rrumbullakosur.

Por, meqë është në qendër të vëmendjes për postimet e saj, ajo menjëherë ka thënë se nuk është shtatzënë.

Se përse i është fryer barku, nuk po e di as vet Sara.

“S’jam shtatzënë! Por, çfarë është kjo?” ka shkruar Sara në fotografinë që ka postuar në “Instagram Story”./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *