Tayna nderon gratë dhe vajzat shqiptare që lanë gjurmë në histori, publikon “Heroinat”

 Tayna nderon gratë dhe vajzat shqiptare që lanë gjurmë në histori, publikon “Heroinat”

Rep artistja e njohur, Tayna ka publikuar këngën e re të titulluar” Heroinat”.

Kjo këngë është intro e albumit të ri të Taynas që do të publikohet shumë shpejtë, shkruan Neutral.al.

Kënga është publikaur pikërisht në datën 28 Nëntorit dhe nuk është e rastësishme.

Tayna e ka bërë këtë për të gjitha gratë e vajzat shqiptare që kanë lënë gjurmë në histori.

Për më shumë, dëgjojeni këngën: