SHOKUESE: Digjet vetura tek HIB-i në Komoran (FOTO)

Sot rreth orës 19:30 është djegur një veturë afër pomës së benzines HIB në Komoran.

Siq shihet në foto aty janë edhe zjarrëfiksat dhe Policia e Kosovës.

Nuk dihet akoma për shkaktarin e zjarrit në këtë vend.

Gazeta neutral do të ju mbajë të informuar mbi rastin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.