Ronaldo ulet në stol për ndeshjen Chelsea – Man United

 Ronaldo ulet në stol për ndeshjen Chelsea – Man United

Sonte me fillim nga ora 17:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet Chelseas dhe Manchester United, duel ky në kuadër të xhiros së 13’të në Premierligë.

Tashmë të dy trajnerët kanë paraqitur 11-shet e tyre startuese, ku shihet se Ronaldo është në bankë reserve për këtë ndeshje, shkruan Neutral.al

Më poshtë formacionet zyrtare:

Chelsea: Mendy; Chalobah, Thiago Silva, Rüdiger; James, Jorginho, Loftus-Cheek, Alonso; Ziyech, Hudson-Odoi, Werner.

Man Utd: De Gea; Wan-Bissaka, Bailly, Lindelöf, Telles; Matić, McTominay, Fred, Fernandes; Rashford, Sancho.