Pamje të rënda/ Vajza shqiptare përkëdhel macen dhe më pas e dhunon në mënyrë makabre

Share Button Gazeta Blic

Një tjetër rast i rëndë i dhunës ndaj kafshëve është regjistruar në vendin tonë.

Në një video të publikuar nga emisioni “Piranjat” shihet një grua duke keqtrajtuar një mace.

Ngjarja ka ndodhur në një pallat në zonën e “Stacionit të Trenit” në Tiranë.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar një vajzë që fillimisht përkëdhel dhe e më pas dhunon në mënyrë makabre një kotele në shkallët e pallatit.

Videoja është bërë virale dhe njerëz të shumtë kanë kërkuar që autoritetet të marrin masa ndaj vajzës që ka dhunuar macen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.