Një baba i përkushtuar si Majku, ja çfarë bën me të birin

Majk ka treguar shpeshherë se ka një lidhje të ngushtë me të birin.

Artisti kalon shumë kohë me vogëlushin, momente të cilat nuk nguron t’i ndajë dhe në rrjete sociale, shkruan gazeta Neutral.


Në një fotografi të postuar nga Majku, shihet Roani duke bërë detyrat.

Majku si një baba i përkushtuar, shfaqet pranë të birit.

Roani çdo ditë e më shumë po rritët dhe duket njësoj si babai./Neutral/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *