Ndodh edhe kjo: Ariu dehet nga mjalti, qytetarët e dërgojnë tek veterinari…

Një ngjarje e pazakont ka ndodhur në Turqinë veriperëndimore, saktësisht në qytetin Dyzgjee.

Një ari që e teproi me ushqimin e tij të preferuar, mjaltin, ka përfunduar tek veterineri pasi u dërgua nga një grup njerëzish të shqetësua, shkruan Neutral.al

Fatmirësisht, pas ekzaminimit të mjekut, ariut i është përmirësuar gjendja.

Pamjet e ariut të dehur janë bërë virale në rrjetet sociale dhe janë komentuar shumë./Neutral.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published.