Moment i papritur në “BBVA”, Luizi e puth Oltën

Në lojën siameze, Luizi dhe Olta, ishin dyshja që zgjuan shumë interes për publikun

Ata dhuruan shumë momente gazmore.

Luizi kishte momente që nuk ndjehej mirë, teksa Olta u kujdes për të, madje i dhuroi edhe puthje.

Sot në “Big Love”, ata morën shumë komente.

Një nga to ishte se pse Luizi nuk ia ktheu puthjen Oltës.

Video brenda linkut:

https://www.instagram.com/reel/CpvYR09pd19/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *