Konfirmohet- Donaldi po e shoqëron Borën në pushime

Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani, pas një viti angazhimesh me emision tani ndodhet në pushime.

Larg ekranit e sharmit të zakonshëm, ajo ka njoftuar se ka nisur pushimet në Turqi.

Moderatorja bukuroshe po ndanë momente nga pushimet me ndjekësit e saj.

Në një video që ka postuar Bora shihen këmbët e një djali edhe pse aktori nuk ka postuar asgjë që disa ditë.

Aktori po i injoron të gjitha lajmet që kanë të bëjnë në lidhje me Bora Zemanin.

Së fundmi Bora ka postuar disa foto mahnitëse ku është shprehur se “Personi që po telefononi për momentin nuk mund të përgjigjet. Ju lutem lini mesazhin tuaj pas sinjalit”, ka thënë ajo.

Ajo siç u tha është larguar përfundimisht nga “Përputhen” dhe se në shtator do të rikthehet me një format të ri televiziv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *