“Katile” kësaj radhe nga Aida Doçi dhe Bardhi

Aida Doçi dhe Bardhyl Idrizi – Bardhi janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Këtë e kanë njoftuar përmes një postimi të shpërndarë me ndjekësit në llogarinë personale, Instagram.

Ata kanë bërë të ditur se bashkëpunimi i tyre do të lansohet gjatë ditës së nesërme (e shtunë).

“A jeni gati për nesër. Se tërmet”, ka shkruar Doçi në postimin e shpërndarë me fansat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.