Kanye West xheloz, i bën “diss” të dashurit të Kim Kardashian në këngë – NEUTRAL

 Kanye West xheloz, i bën “diss” të dashurit të Kim Kardashian në këngë – NEUTRAL

Kanye West nuk po pëlqen faktin se Pete Davidson takohet me gruan e tij të larguar — dhe pasi ai dyshohet se goditi një fanse, ai mori një mesazh mjaft të nxehtë për yllin e ‘SNL’.

Ye e merr goditjen me Pete në këngën e tij të re me The Game të quajtur “My Life Was Never Eazy” … një fragment që u zbulua në internet … dhe në të, Kanye shkon menjëherë në ‘bae’ të re të Kim Kardashian, transmeton Neutral.al

Kanye reps… “Zoti më shpëtoi nga përplasja, vetëm që të mund ta rrah bythën e Pete Davidson.”

Klipi i zbuluar tingëllon paksa i ashpër — supozohet të dalë të premten mbrëma në orën 21:00 PT — kështu që, është e mundur që Kanye ta heq rreshtin nga redaktimi përfundimtar … ai dihet se bën ndryshime në minutën e fundit.

Fansat po spekulojnë se singulli do të shfaqet në albumin “Donda 2” dhe “Drillmatic” të Game… pasi të dy reperët postuan klipin.

Tani, edhe nëse Ye e ndërpret vijën … fakti që ai madje e regjistroi tregon shumë për ndjenjat e tij për Kim-in, dhe secila prej tyre vazhdon pas martesës së tyre.

Nuk është e vështirë të kuptosh pse Kanye mund të ketë mish viçi me Pete. Siç e dini, Kim dhe Pete kanë qenë jashtë dhe rreth e rrotull – së fundmi duke rrëmbyer pica në L.A. këtë javë – dhe duket se po afrohen shumë më tepër.

Sigurisht, Ye ka qenë gjithashtu shumë publik për marrëdhënien e tij me Julia Fox … ata ishin jashtë të mërkurën mbrëma në Hollywood, madje u puthën para një tufe paparacësh.