Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, pamje nga vendi i ngjarjes

Një gjuajte me armë zjarri ka ndodhur para pak minutash në lagjen ‘Dragodan’ në Prishtinë.

Burimet e insajderit bëjnë të ditur se dy persona kanë hapur zjarr kundrejt njëri-tjetrit, ku si pasojë një persona ka mbetur i plagosur.

Nga pamjet e vendit të ngjarjes shihen patrullat e Policisë së Kosovës dhe autoambulanca.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *