Elita Rudi zgjohet nga Gjiko në këtë mënyrë, video nga shtrati

Moderatorja e njohur seksi Elita Rudi sot ka ditëlindjen .

Elita mbush plotë 29 vite jetë.

Gjiko dhe Elita janë ndër çiftet më të pëlqyer për publikun shkruan gazeta Neutral.

Çifti tani janë në Turqi ku atje kanë vendosur ta festojnë ditëlindjen e saj.

Reperi i njohur Gjiko mëngjesin e sotëm e ka befasuar Elitën  duke i shkuar në shtratë me një copë embëlsire dhe një qiri.

Ai e zgjon nga gjumi me fjalët më të ëmbla.

Kujtojmë se çifti janë prindër të një djali dhe të një vajze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *