Dua Lipa vjen me një fotosesion tejet joshës

Këngëtarja Dua Lipa ka sjellur një fotosesion fanstatik në rrjetet sociale.

Duke u shfaqur e kuruar në çdo detaj, ajo ngacmoi imagjinatën e miliona fansave.

Për dukje kësaj radhe ajo veshi një fustan të zi të hapur tek pjesa e gjoksit dhe prapa shpinës, ndërsa flokët i kishte të lëshuar ku dukjen e kombinoi me një palë vathë elegant si dhe grim natyral.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *