Donaldi dhe Beatrix më të afruar se kurrë, mos ndoshta duhet të shqetësohen fansat e Borës ?!

 Donaldi dhe Beatrix më të afruar se kurrë, mos ndoshta duhet të shqetësohen fansat e Borës ?!

Donald Veshaj, aktori vlonjat hyri në edicionin e parë të “Big Brother VIP” si djalë single, por më vonë doli se marrëdhënia e tij ishte “complicated”.

Të gjitha këto situate dolën në skenë vetëm pas ardhjes së moderatores dhe ish-partneres së tij Bora Zemani.

“Marrveshja e heshtur” mes dyshes ishte puthja që u dhurua gjatë spektaklit por gjithashtu si një ‘ëngjëll mbrojtës’ i Borës ka qenë edhe Semi, shoqja e ngushtë e saj.

Duket se pas daljes së Semit Donali ka patur një afrimitet më të madh me një nga banoret e shtëpisë, Beatrix.

Mëngjesin e sotëm ata e nisën bashkë, teksa ushqeheshin e ngacmoheshin me njëri-tjetrin.