Don Xhon publikon veturat milionëshe: Shtinja lapsin vet

Reperi Don Xhoni ka arritur kulmin e suksesit me këngët e tij të cilat menjëherë pas lansimit po shndërrohen në hite.

Përveç muzikës duket se reperi është edhe adhurues i madh i veturave.

Ai në një video në Instagramin e tij ka publikuar një video në të cilat ka shfaqur disa vetura luksoze të tipit “Lamborghini” “BMW” e “Mercedes”.

“Shtinja lapsin vet”, ka shkruar reperi krahas videos së publikuar.

Reperi i njohur kosovar, Xhonatan Isufi i njohur për publikun si Don Xhoni, mori famë pas “freestyle-t” në një emision gjatë kohës së karantinës dhe për një kohë shumë të shkurtër u shëndrrua në njërin nga rep-artistët më të kërkuar.

Reperi përmes postimeve në rrjetet sociale vazhdon të tregojë se bënë një jetë luksoze.

recommended by

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *