Dafina Zeqiri ndan foton me bikini dhe rrjeti u ‘çmend ‘

 Dafina Zeqiri ndan foton me bikini dhe rrjeti u ‘çmend ‘

Dafina Zeqiri po i shfrytëzon rrjetet sociale, për të treguar se sa seksi është.

Ajo përsëri në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se doli me një palë bikine, me dizajn shumë interesant

Duke i çuar pak ato, Dafina dukej shumë seksi.