Ronaldo publikon foto bashkë me nënën, ndihet i ‘bekuar’

CR7 gjithmonë kur i jepet mundësia e shpreh dashurinë që ka për nënën e tij. Ylli…

Shokohet bota e futbollit: Ronaldo po rikthehet tek ish-skuadra, po largohet nga Man Utd…

Bota e futbollit pritet të ketë një “tronditje” në merkaton verore. Futbollisti portugez, Cristiano Ronaldo pritet…

25-vjeçarja humbet ndjenjat gjatë garave të notit dhe fundoset në pishinë!

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur në Botërorin e notit që zhvillohet në Budapest të Hungarisë.…

Futbollisti kosovar që po kërkon tërheqjen e parave nga TRUST-i publikisht: “Mendoni për popull”

Sot u shtye për nesër seanca për projektligjin për tërheqjen e 30 përqindëve nga TRUST-i. Kjo…

Për herë të parë në histori, seksi do të ndalohet efektivisht në një Kupë Bote për lojtarët dhe tifozët që nuk janë të martuar

Tifozët e futbollit janë paralajmëruar se qëndrimet për një natë mund të çojnë në shtatë vjet…

Avioni privat i Neymar detyrohet të bëjë ulje emergjente, personat në bord i kap paniku

Avioni privat i Neymar pasi po kthehej në në atdheun e sulmuesve të Paris Saint-Germain nga…

Aksidentohet makina e Ronaldos, bëhet ‘copë-copë’

Makina e Cristiano Ronaldos është përfshirë në një aksident në Mallorca. Aksidenti është duke u hetuar…

Pique ‘kapet’ mat me një grua bjonde në Suedi

Gerard Pique-s me Shakirën prej disa muajsh ishin të ndarë, siç kanë treguar njerëzit e afërt.…

Manchester United merr një goditje nga Eriksen

Mesfushori danez, Chritian Eriksen, është një futbollistë i lirë në këtë afat kalimtar veror, ku interesim…

Atletiko Madrid në bisedime me Axel Witsel

Skuadra spanjolle Atletiko Madrid, ka nisur bisedimet për një trasferim të mundëshëm të belgut Axel Witsel.…