Futbollistit Italian i hakojnë telefonin, publikohen fotot e tij nudo

Futbollistit të njohur Italian Davide Frattesi i është hakuar telefoni dhe i është publikuar një foto…

Ronaldo publikon foto bashkë me nënën, ndihet i ‘bekuar’

CR7 gjithmonë kur i jepet mundësia e shpreh dashurinë që ka për nënën e tij. Ylli…

Shokohet bota e futbollit: Ronaldo po rikthehet tek ish-skuadra, po largohet nga Man Utd…

Bota e futbollit pritet të ketë një “tronditje” në merkaton verore. Futbollisti portugez, Cristiano Ronaldo pritet…

25-vjeçarja humbet ndjenjat gjatë garave të notit dhe fundoset në pishinë!

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur në Botërorin e notit që zhvillohet në Budapest të Hungarisë.…

Futbollisti kosovar që po kërkon tërheqjen e parave nga TRUST-i publikisht: “Mendoni për popull”

Sot u shtye për nesër seanca për projektligjin për tërheqjen e 30 përqindëve nga TRUST-i. Kjo…

Për herë të parë në histori, seksi do të ndalohet efektivisht në një Kupë Bote për lojtarët dhe tifozët që nuk janë të martuar

Tifozët e futbollit janë paralajmëruar se qëndrimet për një natë mund të çojnë në shtatë vjet…

Avioni privat i Neymar detyrohet të bëjë ulje emergjente, personat në bord i kap paniku

Avioni privat i Neymar pasi po kthehej në në atdheun e sulmuesve të Paris Saint-Germain nga…

Aksidentohet makina e Ronaldos, bëhet ‘copë-copë’

Makina e Cristiano Ronaldos është përfshirë në një aksident në Mallorca. Aksidenti është duke u hetuar…

Pique ‘kapet’ mat me një grua bjonde në Suedi

Gerard Pique-s me Shakirën prej disa muajsh ishin të ndarë, siç kanë treguar njerëzit e afërt.…

Manchester United merr një goditje nga Eriksen

Mesfushori danez, Chritian Eriksen, është një futbollistë i lirë në këtë afat kalimtar veror, ku interesim…