Ku ndodhen ‘Sheherzadja’ dhe ‘Onuri’ – për shkak të saj, ai braktisi gruan shtatzënë, kurse ajo e la të fejuarin

Berguzar Korel dhe Halit Ergenc e njihnin njëri-tjetrin shtatë vite para se të bëheshin çift, ndërsa…

U tha se i dështoi koncerti në Prishtinë, reagon Unikkatili 

Pjesëmarrja e vogël e adhuruesve të repereit Unikkatil ka bërë që të dështojë koncerti i organizuar…

Kënga e Medës që del të jetë e vjedhur – e publikoi para 9 vjeteve

Meda është një nga këngëtarët më të dashur, sidomos për dasma. Meda ka shumë kënga që…

Këto gjëra janë të ndaluara t’i merrni në Sunny Hill Festival

Ndërsa jeni duke u bërë gati për Sunny Hill Festival, duhet të keni parasysh disa gjëra.…

E papritur: Të gjitha duan ti rrisin, Kallashi i ka zvogëluar të pasmet

Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, për një kohë ishte kryefjala e shoubizit shqiptar, pasi përflitej…

Lajm i keq për fansat e Butrint Imerit, ai sapo njoftoi se…

Butrint Imeri ka njoftuar se ngjarja që do të zhvillohej të mërkurën mbrëma në sheshin “Zahir…

Anulohet koncerti i Butrint Imerit në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, kjo është arsyeja

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri ka bërë të ditur se koncerti i tij falas në Prishtinë…

Të famshmit reagojnë pas ngjarjes tragjike në Himarë, ku mbeti e vdekur vajza 5-vjeçare 

Një fëmijë 5-vjeçar ka ndërruar jetën në plazhin e Potamit në Himarë, pasi është goditur nga…

Ish-Miss Kosova ‘bëhet e gjallë’ pas 12 vitesh, i tregon të gjitha për skandalin me ish të dashurin

Ka 12 vite që nuk është parë në intervista. Ish-miss Kosova, Xhuli Nura u rikthye për…

Stresi: Ishalla s’ka luftë, por emri im do të jetë i pari në listë për Kosovën – jam nip i Istogut

Reperi i njohur shqiptar, Stresi, pas tensioneve në veri është shprehur i gatshëm që në rast…