Ledri Vula i ruan paratë në lavatriçe

Reperi Ledri Vula po e shijon suksesin me projekte muzikore dhe me performanca në vende edhe…

Kurrë nuk e keni parë më joshëse vajzën e Remzie Osmanit

Riola Hamzaj është vajza e vetme e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Remzie Osmani. Riola,…

Valza Zhegrova shfaqet mahnitëse me vello përkrah bashkëshortit

Këngëtarja e njohur i cila i dha fund karrierës muzikore, Valza Zhegrova ka kurorzuar dashurinë e…

Nora do ta “kallë” Robertin me postimet e fundit, të pasmet e saj thjeshtë “WOW”

Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i dashur për publikun. Ani pse ka shumë vite…

Graniti kapet mat me një femër në pishinë, nuk përmbahen me puthje!

Se Granit Cana pas daljes nga “Big Brother VIP” nuk është vetëm, këtë e kemi kuptuar…

“Pishpirik” – Ermal Fejzullahu “çartet” në koncertë me një fans pasi ai ia…

Një ngjarje e sikletshme i ka ndodhur Ermal Fejzullahut në një ndejë. Një nga personat që…

Disa javë pas ndarjes, Afrona “thumbon” hapur Bleron

Afrona Dika nuk ka bërë ende një deklaratë të qartë dhe konkrete në lidhje me raportin…

Këngëtarit shqiptar i ndalohet përjetësisht hyrja në SHBA, ja çfarë ka bërë

Këngëtarit të njohur nga Shqipëria, Briken Lito, i njohur nga të gjithë si Gena, Shtetet e…

“I thash më gjuaj qika ime”, Vali Corleone flet për herë të parë pas plagosjes, tregon si ndodhi ngjarja

Në orët e para të mëngjesit të së enjtës, u plagos Prince Valentino Corleone në shtëpinë…

Dy ditë para koncertit, Capital T ‘thumbon’ hapur Noizyn 

Me datën 14 gusht, do të mbahet koncerti i paralajmëruar nga Noizy, i titulluar “Alpha Show”.…