Lidhja e Loredanës me futbollistin e njohur pushton ballinat e mediave botërore

E përfolur prej kohësh, lidhja e Loredanës me Karim Adeyemin u konfirmua ditën e djeshme nga…

Britney Spears përballet me një incident të turpshëm! Truproja e basketbollistit të njohur nuk e njohu, e shtyn dhe rrëzon për tokë

Britney Spears u përball me njê situatë shumë të sikletshme dhe të turpshme. Këngëtarja e njohur…

Kënga e re e Dhuratës dhe Noizyt do t’ju bëjë të çoheni të kërceni

Dy këngëtarët e famshëm, Dhurata Dora dhe Noizy i kanë bashkuar forcat përsëri. Ata vijnë me “Kallma”…

Kjo është diferenca në moshë mes Loredanës dhe të dashurit të ri

Loredana më në fund theu akullin, duke publikuar fotografi me të dashurin e ri. Lidhja e…

Ricky Martin do të vijë si beqar në Shqipëri, ndahet pas gjashtë vitesh nga bashkëshorti

Ricky Martin do të na vijë në Shqipëri si beqar. Ylli i muzikēs latine i ka…

Pas Don Xhon edhe Butrinti reagon për “krisjen” e papritur të shoqërisë së tyre

Së fundmi Butrint Imeri dhe Don Xhoni kanë lënë të dyshohet se kanë prishur raportet. Ata…

Dikush sot mund të përjetojë “Heart attack”, Loredana konfirmon lidhjen me futbollistin e Dortmundit

Pak ditë nga përfolja e lidhjes së re të dashurisë, Loredana dhe partneri i saj i…

Dhurata që la pa fjalë Luizin në mes të Londrës

Luiz Ejlli ka ndarë pak minuta më parë një video në profilin e tij në Instagram…

Mungoi në ditëlindjen e Butrintit reagon për herë të parë Don Xhoni

Butrint Imeri dhe reperi drenicas prishin marrëdhëniet e tyre miqësore. Don Xhoni nuk shihet në festimin…

“A jeni gati”, Luiz Ejlli kërkon mendimin e fansave për fillimin e Big Brother VIP 3

Pas përfundimit të formatit Big Brother VIP 2 u tha se edicioni i radhës nuk do…