Merr propozim për martesë nga fansi gjatë një koncerti, Dua Lipa: S’mund të martohem, por….

Të jesh një yll i popit padyshim nënkupton marrjen e propozimeve të shpeshta për martesë, por…

Gjendet “fajtori”, ja kush i fiku dritat në koncertin e Noizyt

Ashtu siç e kishte paralajmëruar tash e një kohë, reperi i njohur shqiptar Rigels Rajku i…

Zbulohet: A ia theu rekordin e Unikkatilit Noizy mbrëmë me koncertin “Alpha Show”?

Ashtu siç e kishte paralajmëruar tash e një kohë, reperi i njohur shqiptar Rigels Rajku i…

Tayna tregohet bujare, s’do ta besoni se çfarë dhurata ia ka dhënë Butrint Imerit në koncertë live…

Rep-artistja e njohur shqiptare, Tayna së fundmi ka surprizuar në mënyrë të veçantë këngëtarin Butrint Imeri.…

Koncerti në Tiranë: Reperi i njohur hynë në skenë papritur kur ishte duke performuar Noizy dhe e…

Mbrëmë është mbajtur koncerti “Alpha Show” i organizuar nga reperi i njohur shiqptar, Noizy. Në këtë…

Noizy “shpërthen” në lot, kjo është arsyeja!

Mbrëmë në qytetin e Tiranës është mbajtur mega koncerti “Alpha Shoë” i organizuar nga reperi Noizy.…

Koncerti i Noizyt: Ndodh e papritura, publiku nervozohet dhe bërtet…

Është mbajtur mbrëmjen e kësaj të diele koncerti “The Alpha Show” i reperit Rigels Rajku, i…

Georgina e Ronaldos është “mega luks”, del në shëtitje me veshjen që kushton sa gjysma e Fushë Kosovës…

Georgina Rodrigez është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të luksit që e rrethon dhe…

U dashurua në xhirimet e serialit, Behari prezanton burrin e saj

Ajo është njëra ndër aktoret më të dashura turke. Gaye Turgut, për publikun Kosovar u bë…

“Kallashi” i organizon festën e ditëlindjes macës së saj, i ka bërë 1 muaj…

Valltarja e njohur kosovare, Donjeta Kosumi, e njohur në publik si “Kallashi” ka festuar një mujorin…