E rëndë: Bie dollapi i rrobave dhe e zë poshtë, vdes 21-vjeçarja në hotel

Britania e Madhe- Një aksident brenda dhomës i ka kushtuar jetën. Një 21-vjeçare ka vdekur në…

Po ndiqej nga trupat izraelite, 7-vjeçari vdes nga frika 

Njerëzit në Palestinë po vajtojnë vdekjen e një djali shtatëvjeçar palestinez, i cili vdiq ‘nga frika’…

Në këtë vend burri burgoset nëse harron ditëlindjen e gruas

Shpesh lexojmë për disa ligje të çuditshme në mbarë botën që nuk do t’i dëshironim në…

Shtohet misteri, del një tjetër foto e Ervis Martinajt, ja ku shfaqet “mbreti” i lojërave të fatit 

I shumëkërkuari i drejtësisë, Ervis Martinaj, i njohur ndryshe dhe si “mbreti i lojërave të fatit”, prej…

Neurokirurgu Agolli: Meshkujt shqiptarë kur sëmuren ligaven femrat më të forta si amazonka 

Neurokirugu Armend Agolli ka bërë një analogji mes meshkujve dhe grave, në llogarinë e tij në…

Burrat me këto tipare kanë më shumë gjasa të tradhtojnë

Burrat që kanë tradhtuar partneret e kanë fjalën tradhti “të shkruar në ballë”, sipas një studimi…

Video tronditëse, rusi i kërkon shokut t’i thyejë krahun me çekan që të mos shkojë në ushtri 

Një video tronditëse nga Rusia që tregon një person që i kërkon shokut të tij t’i…

Gazetarja e njohur rrëzohet keq gjatë emisionit: Përfundon me këmbë përpjetë

Diletta Leotta, është një gazetare sportive mjaft e njohur e cila shpesh herë vihet në qendër…

Nuk mirren vesh për këngën e valles: Kris dajaku në dasëm mes të afërmeve të dhëndrrit dhe nusës

Një ngjarje jo fortë e zakontë ka ndodhur në Stamboll të Turqisë. E gjithë ngjarja zhvillohet…

Detektivja shqiptare: Burrat e martuar dhe biznesmenët mbi 35 vjeç tradhtojnë më së shumti 

Detektivja Shkënda Lili tha se ata që tradhtojnë më shumë janë burrat e martuar familjarë dhe…