Berisha apo Mevlani? Në prag të dasmës Armina zbulon nëse do të ndryshojë mbiemrin!

Një ndër gratë më të komentuara të ekranit është padyshim Armina Mevlani, sidomos këto kohë meqenëse dasma e saj është pak ditë larg.

Të dielën, Armina do të vesh fustanin e bardhë për ti thënë po Shkelzenit, djalit të ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha.

E në prag të dasmës, në episodin e kësaj jave të “Goca dhe Gra” ku një ndër prezantueset është dhe Armina është pyetur për mbiemrin nëse do të ndryshoj, por duket se jo.

Ajo u shpreh se javën tjetër në program do të vazhdoj të jetë “Zonja Mevlani”./Neutral

Leave a Reply

Your email address will not be published.