“E la e dashura”: Zbulohen arsyet e ndajes së Leonardo DiCaprios me modelen 25 vjeçare!

Jeta private e Leonardo DiCaprios ka qenë gjithmonë në fokus të medias e publikut, pasiqë pothuajse…

Pse Meghan Markle kërkoi një takim kokë më kokë me Mbretin Charles?

Meghan Markle kërkoi një takim kokë më kokë me mbretin Charles III për t’u “sqaruar” përpara…

Këngëtarja shqiptare divorcohet fiks në përvjetorin e parë të martesës!

Xheisara nuk është një emër i panjohur në shoubizin shqiptar. Këngëtarja e cila e nisi karrierën…

Merr fund sherri mes Cllevio-s dhe Noizyt?!

Reperi Cllevio Serbiano, prej muajsh është një ndër emrat më të lakuar në mediat rozë. Kleviol…

‘Gymysh’ shpëton mrekullisht nga vdekja, aktorja aksidentohet rëndë në xhirime

Songul Oden, aktorja e njohur për rolin e Gymyshit në serialin me të njëjtin titull, ka…

Nis numërimi prapa: Gati kënga e Melindës me Finem!

Të dy kanë shënuar projekte të suksesshme gjatë këtij viti. Por, duket se do të ketë…

“E tejkalova masën”: Adam Levine flet për akuzat për tradhti, pas videos virale

Një modele u bë virale, pasi tha Adam Levine e kishte ngacmuar dhe se i kishte…

“Krisje në Goca e gra”: Armina Mevlani nuk i fton koleget në dasmën e saj!

‘Goca e gra’ është një nga formatet më të njohura të Top Channel, ku në panel…

Konkurrente në ‘Dance With Me’? Si përgjigjet Beatrix Ramosaj pas ftesës publike

Vetëm një natë më parë, aludimet se Trixa mund të jetë pjesë e ‘Dance With Me’…

Ia përdori foton në procesin e rritjes së penisit, 50 cent padit kirurgen

50 Cent ka ngritur një padi kundër një kirurgeje plastike nga Florida e Jugut për përdorimin…