Gjyqi i famshëm i Johnny Depp dhe Amber Heard tashmë edhe film!

Gjyqi i famshëm i aktorëve Johnny Depp dhe Amber Heard është kthyer në film, vetëm katër…

Pse nuk ishte në dasmën e Armina Mevlanit, shoqja e saj Jonida Maliqi?!

Dasma e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berisha po vazhdon të komentohet akoma. Një prej detajeve që…

Bjonde superseksi, zbulohet e dashura e re e Eros Grezdës!

Futbollisti Eros Grezda tashmë është bërë një emër i njohur edhe në showbiz prej lidhjes së…

Dua Lipa në lidhje me gazetarin dhe humoristin e njohur?

Dua Lipa në lidhje të re dashurie. Të paktën kështu po flitet në mediat e huaja…

“Lëvizjet sexy të Erës i bëjnë probleme Don Xhonit” – Një projekt që nuk duhet humbur nga artistët!

Sapo data ka shënuar 30 shtator, është publikuar bashkëpunimi më i ri në skenën muzikore. Don…

Publikohet çertifikata e vdekjes së Mbretereshës Elizabeth: Cila ishte arsyeja?!

Mbretëresha Elizabeth u nda nga jeta me 8 shtator në moshën 96-vjeçare. Kanë kaluar tashmë tre…

Pas “Murder on the dancefloor”, Dafina e Roni në një tjetër projekt interesant!

“Murder on the dancefloor” është kënga që Dafina Zeqiri solli me Ron Zaitin, një artist i…

Cili është sekreti i Dr. Fehim Halitit: Mjekut që fshihet pas buzëqeshjes së yjeve tona dhe ndërkombëtare?!

“Buzëqeshja është superfuqia juaj” – kjo është moto e klinikës më të njohur dentare në vend…

Pamjet e klipit, shtojnë kuriozitetin për bashkëpunimin e Donjetës!

Ka disa ditë që Donjeta Morina ka paralajmëruar projektin e saj të ri që është punuar…

Dhurata Dora gati këngën e re!

Ky vit ka qenë padyshim një nga të sukseshmit për këngëtaren Dhurata Dora. Artistja ka shënuar…