“Më shpërlave dhimbjen”: Një tjetër deklaratë dashurie e Fifit për Adisin!

Fifi është një nga personazhet më të sinqertë në shoubizin shqiptar. Ndjenjat e saj përpos teksteve…

Mozzik dhe Ledri gati bashkëpunimin e parë?!

Mozzik duket se ka karikuar bateritë më shumë se asnjëherë më parë. Këngë solo e bashkëpunime…

Festat e fundvitit këtë vit mbajnë emrin “Flota”

Ndërrimi i motmoteve në Kosovë shënohet gjithmonë me shumë kujdes. Programet festive janë në çdo televizion…

Konfirmohet Elita Rudi në Big Brother!

Muaj më parë, Neutral i’u informoi se prezantuesja Elita Rudi do të jetë pjesë e produksionit…

Publikohet “Refuzuar” nga Fifi!

Fifi ka lansuar sot projektin e saj më të ri, që është pjesë e albumit “Vëmendje”.…

Një baladë e ndjeshme nga Ermal Fejzullahu!

Ermal Fejzullahu këtë vit ka publikuar vetëm bashkëpunime, të cilat janë rikthyer në projekte virale. Por,…

Afërdita Paqarada opinioniste në Big Brother VIP Kosova?! – Flet Liberta Spahiu

Kjo javë ka prodhuar shumë lajme nga spektakli Big Brother VIP Kosova. Pos banorëve që mund…

Në një ambient përrallor, futbollisti shqiptar i jep fund beqarisë!

Një nga futbollistët e njohur shqiptar, Renato Malotaj i ka dhënë fund beqarisë. Sportisti dje i…

Projekte të mëdha për Ronelën në Spanjë?!

Ronela Hajati ka qëndruar këto ditë në Spanjë për shkak të eventit: “Mashkulli i vitit nga…

Yll Limani merr propozim për martesë!

Yll Limani është nga këngëtarët më të pëlqyer të momentit. Artisti gjatë kësaj jave ka përformuar…