Kanosja ndaj Shaqir Totajt, vjen reagimi nga Zafir Berisha

Shaqir Totaj, Kryetari i Komunës së Prizrenit, gjatë ditës së djeshme ka denoncuar për kanosje ish-deputetin…

“Një vit më ka shtyrë, më ka munduar”, Ledri tregon se si e bëri Sarën për vete

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një çift mjaftë i pëlqyer nga publiku dhe më të…

22-vjeçari shkon të kërkojë ndihmë mjekësore, policia e kupton se ai është hajdut

Mbrëmjen e djeshme një 22-vjeçar ka kërkuar ndihmë mjekësore në spitalin e Elbasanit. Ky i fundit…

“Zbulohet” e dashura e re e Fisnik Sylës!

Fisnik Syla ka disa muaj që i ka dhënë fund martesës me Fjolla Morinën. Ai ka…

Keqtrajtoi fëmijën 1 vit e gjysmë, ja çka i ka ndodhur gruas

Të shtunën në mesditë është arrestuar një grua në Mitrovicë, njofton Policia e Kosovës. Në raportin…

Policia jep detaje për vdekjen e dyshimtë në Gjilan

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në Gjilan. Në raportin e policisë thuhet se viktima mashkull…

Rrahu motrën e tij, arrestohet kosovari

Është arrestuar një person në Lipjan për arsye se dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj…

Përleshje mes dy personave në Prishtinë, e papritur se çfarë gjen policia në vendin e ngjarjes

Gjatë ditës së djeshme janë arrestuar dy persona, pasi të njëjtit janë përfshirë në një përleshje…

Pamjet e tmerrshme të sulmit në Norvegji, autori hyn në lokal dhe qëllon me…..

Mbrëmjen e kaluar ndodhi një sulm në një lokal nate të komunitetit LGBT. Në video duket…

Foshnja pesë muajshe qëllohet me armë zjarri në kokë

Në Çikago të SHBA është regjistruar një ngjarje tragjike mbrëmjen e së premtes. Një foshnje pesë…