Kiara e “ndezë” Luizin me vallëzimin sensual në dhomë (VIDEO)

Çifti Kiara-Luiz janë duke shijuar mbrëmjet vetëm për vetëm në dhomën e tyre. Si fituese e…

Xhuli e konfirmon pjesëmarrjen në marshin për drejtësi në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së

Këtë e ka bërë të ditur vëllai i saj Valoni, përmes një postimi. Në storie në…

Pak e pranojnë si ndërhyrje, Afrona Dika e guximshme, poston procesin para dhe pas fryrjes së buzëve

Afrona Dika është nga vajzat e pëlqyera të showbizit shqiptar. Ndarja e saj me Bleron dhe…

Mund të ishte moderatore e “BBV” sot? Gazetarja bën deklaratën “bombë” për Arbana Osmanin: Më mori vendin e punës, fitoi “me mik”

Në një intervistë të dhënë së fundmi, gazetarja Dasara Karaiskaj ka bërë një deklaratë për moderatoren…

Publikohet foto e rrallë e Vjosa Osmanit e vitit 1996

Profesori universitar, Alban Zeneli, ka publikuar një fotografi të vitit 1996 në hapësirat e shollës fillore…

Publikohet raporti – Ja sa raste aktive kemi me COVID-19 në Kosovë

Sipas njoftimit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike janë edhe 168 raste aktive me COVID-19. Gjatë…

Gjakovë: 27-vjeçari i shkon babait te puna dhe e rrah pasi s’ia dha 5 euro

Dhuna në familje vazhdon të mbetet një nga damkat më të mëdha të shoqërisë kosovare. Çdo…

Larg Kristit dhe afër Lorencit, shoqja e ngushtë zbulon të vërtetat e Keisit

Kristi dhe Keisi nuk janë më bashkë. Këngëtarja deklaroi se nuk ka më pëlqim për Kristin…

Vrasja e XXXTentacion në dyqanin e motoçikletave, tre persona shpallen fajtorë

Tre burra të akuzuar për vrasjen e reperit 20-vjeçar XXXTentacion janë shpallur fajtorë. Juria në Florida…

Shota “tallet” me Julianën: Kishe pretendime për reklamë ndërkombëtare, përfundove imazh mielli

Aktorja Shota Baraliu dhe modelja Juliana Nura kishin një përplasje në post Big Brother VIP Kosova.…