Jeton me tre djemtë e saj, po kush është burri i ‘Argjendes’’?

Aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Irena Cahani që të gjithë e njohim…

Kapet e mitura që u shpall në kërkim nga Policia për falsifikim të parasë

Policia e Kosovës ka arritur të arrestojë të miturën që u shpall në kërkim më 10…

U tha se Einxhel është shtatëzënë, reagon vetë ajo

Dy – ish banorët e BBV – së, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po e shijojnë…

Dedikim Afronës? Blero ‘vajton’ në baladën e re

Blero dhe Afrona ka disa javë që po përfliten për ndarje ani pse pa ndonjë konfirmim.…

Vdekje e dyshimtë në spitalin e Prizrenit, familjarët dyshojnë për …

Sot gjatë një operacionit që i ishte nënshtruar në spitalin privat ‘Ortomedica’ në Prizren ka vdekur…

Fjolla publikon foto gjysmë e zhveshur

Fjolla Morina është përfolur më shumë është përfolur për jetën e saj private se për profesionin…

Konfirmohet super artisti që do të performojë në “Sunny Hill”

Festivali i njohur “Sunny Hill” i cili para disa ditësh u rikthye në Kosovë, ka bërë…

Ky është 33-vjeçari nga Gjakova që i hyri në banesë ish të dashurës dhe e grabiti

Sot ka ndodhur një rast të grabitjes në orët e mëngjesit në një banesë, në rrugën…

Ja si dukej Nora Istrefi kur nuk kishte operacione plastike

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Nora Istrefi njihet për sharmin dhe bukurinë…

Rrëzohet një helikopter, disa persona të vdekur

Mbrëmjen e 22 qershorit një helikopter është rrëzuar në Virxhinia të SHBA-ve. Sipas medieve lokale si…