Arta Nitaj në lidhje dashurie?

 Arta Nitaj në lidhje dashurie?

Modelja dhe njëherësh aktorja, Arta Nitaj, është mjaft aktive me postime në rrjete sociale.

Edhe pozat provokuese nuk janë të rralla nga ana e saj, por tani duket se ajo i ka dhënë fund beqarisë.

Në llogarinë e saj në rrjetin social “Instagram”, ajo ka vendosur simbolin “æ”, duke lënë të kuptohet se zemra e saj tashmë është rrëmbyer.

Arta numëron një numër të madh të ndjekësve në “Instagram”, madje është mjaft aktive duke postuar fotografit të saj nga jeta e përditshme.